Pewne zwycięstwo z Polonią !

W meczu 18 kolejki Kujawiak Kruszyn przed włąsną publicznością wysoko pokonał zespół Polonii Bytoń 11-0 (7-0). Mecz bardzo jednostronny nasz zespół całe spotkanie kontrolował sytuacje i z minuty na minutę stopniowo powiększał przewagę. Warto dodać, że do meczu przystąpiliśmy w mocno osłabionym składzie bez pięciu podstawowych zawodników. Drużyna Polonii do Kruszyna przyjechała w zaledwie 11 - osobowym składzie... dlatego duże brawa należą się chłopakom za podjęcie walki! Klub z Bytonia od jakiegość czasu boryka się ze sporymi problemami kadrowymi, miejmy nadzieje że w przyszłym sezonie zespół się odbudję i będzie walczył o najwyższe cele. Powodzenia !

Bramki: 3x Ziółkowski, 2x Błaszczyk, 2x Chojnaxki, Kwiatkowski, Kosiński, Lewandowski, Gołębiewski (k).
Skład: Szychulski, Szymański, Malinowski, Siedlecki, Kwiatkowski, Błaszczyk, Lewandowski, Orzelski Dawid, Chojnacki, Kosiński, Ziółkowski.
Na zmiany: Gołębiewski, Orzelski Paweł, Komorowski, Kaczmarek.