Wygrywamy w Osięcinach ! Ziemowit na kolanach...

W spotkaniu 17 kolejki KUJAWIAK Kruszyn pokonał na wyjeździe bardzo wysoko ZIEMOWIT Osięciny 0-8 (0-2). Pierwsza połowa tego spotkania nie zapowiadała tak wysokiego wyniku, nasza drużyna co prawda miała przewagę nad gospodarzami, jednak po zmianie stron każdy liczył chyba na pobudkę Ziemowita i zacięte spotkanie do ostatnich sekund tak jak w ostatnim meczu kiedy to w dramatycznych okolicznościach przegraliśmy 3-2. Już w 46 min. spotkania zdobywamy bramkę na 0-3 i od tego momentu piłkarze z Osięcin mają podcięte skrzydła (druga połowa do jednej bramki). Kujawiak mimo, że mecz kończył w dzięsiątkę bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Rafał Śmiałek grał konsekwentnie do samego końca i dlatego wygraliśmy, aż tak wysoko (nawet w osłabieniu zdobyliśmy bramkę). Zwycięstwo bardzo cieszy nasz zespół nie tylko dlatego, że walczymy z Ziemowitem i Lubienianką o mistrzostwo i bezpośredni awans ale również z tego powodu, że to chyba pierwsze zwycięstwo od nie pamiętnych lat naszego zespołu w Osięcinach (kto wie czy nawet nie pierwsze w historii) i to jeszcze w jakim stylu! Ziemowit natomiast doznał jednej z najwyższych porażek w historii klubu. Ponadto w tym meczu przekroczyliśmy granicę 100 bramek zdobytych przez nasz zespół w tym sezonie (bramkę numer sto zdobył Konrad Błaszczyk). Do końca rozgrywek pozostały 3 kolejki, w niedzielę o godz. 18:00 zmierzymy się w Kruszynie z POLONIĄ Bytoń, nikt chyba nie ma wątpliwości, że musimy wygrać ten mecz bo pożniej czekają nas bardzo trudne spotkania w Lubieniu oraz w Kruszynie z Ziemowitem, który na pewno przyjedzie zrewanżować się za ostatnią porażkę.

Bramki: 3x Kosiński, Chojnacki, Błaszczyk (k), Komorowski, Szymański, Orzelski Dawid.

Skład: Bednarski, Szymański, Malinowski, Kraszewski, Śmiałek, Chojnacki, Orzelski Dawid, Kosiński, Kwiatkowski, Błaszczyk, Ziółkowski.
Na zmiany: Komorowski, Lewandowski, Marczewski, Siedlecki, Szychulski, Orzelski Paweł, Kaczmarek.