Już tylko KUJAWIAK i LUBIENIANKA powalczą o awans i mistrzostwo !

W niedzielne popołudnie w Lubieniu Kujawskim dojdzie do starcia dwóch najlepszych zespołów obecnego sezonu !!! Jest to mecz o wszystko ponieważ drużyny z Kruszyna i Lubienia Kuj. powalczą o mistrzostwo ligi oraz bezpośredni awans do A - klasy. W lepszej sytuacji przed tym spotkaniem jest zespół Lubienianki, której wystarczy tylko remis i zwycięstwo w ostatnim meczu z Polonią, Kujawiak musi natomiast wygrać z KS oraz przynajmniej zremisować w ostatnim meczu sezonu w Kruszynie z Ziemowitem. Do wyższej ligi awansuje bezpośrednio mistrz, jednak bardzo prawdopodobne jest, że również i drugi zespół. Na dzień dzisiejszy są to jeszcze informacje nie potwierdzone, a nasz zespół nie widzi innej opcji niż wygrać dwa ostatnie spotkania i świętować mistrzostwo !!!

Niedziela 07.06.2015 godz. 16:00 stadion w Lubieniu Kujawskim !!! Zapraszamy kibiców z Kruszyna!!!

Autobus na mecz do Lubienia wyjedzie z Kruszyna o godz. 14:00 (w miarę możliwości możemy zabrać chętnych kibiców)