Zdobywamy Tłuchowo !!!

W meczu 13 kolejki Kujawiak Kruszyn na wyjeździe podejmował Tłuchowię Tłuchowo. Spotkanie od pierwszych do ostatnich minut toczyło się pod dyktando naszej drużyny. Pierwszą bramkę w 9 minucie zdobył Daniel Komorowski, następnę dwa trafienia jeszcze przed przerwą zaliczył Łukasz Ziółkowski w 22 i 33 min. Do przerwy nasz zespół zasłużenie prowadził 0-3. Po zmianie stron Kujawiak grał już bardzo spokojnie kontrolując grę szczególnie w defensywie. W 51. min. "Ziółek"#10 zdobywa hat-tricka i prowadzimy 0-4. Gospodarze w 76 min. wykorzystali błąd naszych obrońców zdobywając honorową bramkę, która byłą ostatnim trafieniem w tym spotkaniu. Warto dodać, że nasz zespół poraz pierwszy w historii wygrał w Tłuchowie, skąd zazwyczaj wracaliśmy pechowo przegrani. W sobotę 07.11.15 o godz. 14:00 Kujawiak Kruszyn na własnym stadionie rozegra ostatnie już w tej rundzie spotkanie ligowe. Do Kruszyna zawita zespół Zgody Chodecz. Serdecznie zapraszamy naszych niezawodnych kibiców na to spotkanie !!!

Skład: Bednarski #83, Śmiałek #27, Szymański #95, Siedlecki #18, Tomczak #20, Orzelski Dawid #7, Stempczyński #14, Komorowski #9, Błaszczyk #69, Kaczmarek #80, Ziółkowski #10.

Na zmiany: Kwiatkowski #21, Orzelski Paweł #15, Szychulski #1, Zajączkowski #72, Lewandowski #16, Orzelski Piotr #6.