Remis z Grotem uratowany w ostatnich sekundach.

W 11 kolejce podejmowaliśmy na wyjeździe drużynę Grotu Kowalki. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana jednak to gospodarze objęli prowadzenie i do przerwy mieliśmy 1:0 dla Grotu. Druga połowa podlegała pod dyktando naszej drużyny przy jedynie sporadycznych wypadach gospodarzy pod naszą bramkę. Jednak przy tak nierównej murawie ciężko było celnie wykończyć jakąkolwiek sytuację. Dopiero rzut rożny w ostatniej akcji meczu daje nam bramkę wyrównującą. Pod bramką znalazł się nasz bramkarz "Bednar" #83 i ściągając za sobą obrońcę sprawił że piłka trafiła do niepilnowanego "Dina" #20 i to on silnym strzałem w zamieszaniu daje nam rzutem na taśmę remis. W najbliższą sobotę 31 października  o godz. 13:30 zagramy wyjazdowy mecz z Tłuchovią Tłuchowo, który został przełożony z ostatniej kolejki tej rundy, która zaplanowana jest dopiero na 15 listopada.

skład: Bednarski, Orzelski Paweł, Śmiałek, Szymański, Tomczak, Błaszczyk, Chojnacki, Orzelski Dawid, Kaczmarek, Komorowski, Ziółkowski.

na zmiany: Szychulski, Siedlecki, Orzelski Piotr, Lewandowski, Zajączkowski.