Wygrana w Choceniu

W czwartym rozegranym sparingu Kujawiak Kruszyn pokonał na wyjeździe A-klasową Unię Choceń 3-5. Do przerwy nasz zespół prowadził 1-2, aż dwie bramki w tym spotkaniu (pierwszą i trzecią) straciliśmy z jedenastek po niepotrzebnych przewinieniach naszych obrońców w polu karnym. W całym spotkaniu nasza drużyna miała znaczną przewagę nad rywalem i chociaż w drugiej połowie straciliśmy na chwilę prowadzenie, byliśmy w stanie z łatwością odrobić straty i spokojnie doprowadzić ten mecz do zwycięstwa. Trener w dlaszym ciągu próbował eksperymentalnie nowych ustawień oraz sprawdzał swoich zawodników na nowych pozycjach. W składzie zespołu zauważyć można było nowego testowanego bramkarza Daniela Wieczorka (z MGKS-u Lubraniec), natomiast po kontuzji powoli do gry wraca Martin Kaczmarek. Bramki w tym meczu zdobyli: dwie Krzysztof Kosiński (na zdjęciu wyżej) i po jednej Paweł Orzelski, Łukasz Ziółkowski i Kamil Chlebowski.

Skład: Damian Szychulski, Konrad Marczewski, Łukasz Kwiatkowski, Filip Szymański, Daniel Siedlecki, Paweł Orzelski, Konrad Błaszczyk, Dominik Chojnacki, Krzysztof Kosiński, Dawid Orzelski, Łukasz Ziółkowski.
Na zmiany: Daniel Wieczorek, Martin Kaczmarek, Kamil Chlebowski, Radosław Chlebowski, Michał Kraszewski, Cezary Dobruń.

Kolejny piąty już sparing rozegramy w najbliższy wtorek (5 sierpnia) na własnym boisku z zespołem Wichra Wielgie. Poczatek spotkania o godz. 18-30 Zapraszamy !