Niecodzienny remis w Dobrym

W zaledwie 12 osobowym składzie nasza drużyna zremisowła na wyjeździe z Lechem Dobre 7-7. Do przerwy nasz zespół prowadził 2-4, po zmianie stron wszystko układało się bardzo dobrze do 70 min. wygrywaliśmy już 2-7. Trudno uwierzyć w to jak mogliśmy dać doprowadzić do remisu? A jednak ! nasz osłabiony brakami kadrowymi zespół wycofał się w końcówce do defensywy oddając gospodarzom inycjatywę w tym spotkaniu, w naszych zawodników wdarło się zmęczenie oraz lekkie rozluźnienie spowodowane korzystnym wynikiem, dodatkowo kontrowersyjne decyzje arbitra w końcówce wywołały nie potrzebną nerwówkę i Lech praktycznie równo z końcowym gwizdkiem doprowadził do remisu pokazując nam jak gra się do samego końca nawet w meczu towarzyskim. Cztery bramki dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Kosiński, dwie Łukasz Ziółkowski i jedną Paweł Orzelski.

Skład: Gołębiewski, Marczewski, Kwiatkowski, Szymański, Siedlecki, Orzelski Dawid, Chojnacki, Kosiński, Chlebowscy Kamil i Radek oraz Orzelski Paweł.  Na zmianę: Ziółkowski.

Kolejny czwarty już w okresie przygotowawczym sparing nasz zespół rozegra w najbliższy czwartek (31.07.) w Choceniu z miejscową Unią. Początek spotkania zpalanowany jest na godzinę 18:00.