Udana inauguracja sezonu ligowego

W pierwszym meczu ligowym sezonu KUJAWIAK Kruszyn rozgromił przed własną publicznością drużynę ORIONA Popowo 10-2, chociaż na poczatku spotkania był remis 1-1 to mimo wszystko po pierwszych 45 minutach nasz zespół do szatni schodził z przewagą czterech bramek (5-1). Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza - Kujawiak znacznie przeważał na boisku i z minuty na minutę powiększał przewagę. Bramki w tym spotkaniu zdobyli po trzy Łukasz Ziółkowski i Krzysztof Kosiński, dwie Konrad Błaszczyk i po jednej Michał Kraszewski i Dominik Chojnacki.

Skład: Roman Gołębiewski, Konrad Marczewski, Filip Szymański, Michał Kraszewski, Daniel Siedlecki, Dawid Orzelski, Dominik Chojnacki, Krzysztof Kosiński, Łukasz Kwiatkowski, Konrad Błaszczyk, Łukasz Ziółkowski.
Na zmiany: Paweł Orzelski, Daniel Komorowski, Dawid Kaszuba, Piotr Orzelski, Martin Kaczmarek, Cezary Dobruń.

W środę zapraszamy na mecz z SADOWNIKIEM Waganiec - Pierwsza Rundy Pucharu Polski o godz. 18:00 w Kruszynie.