Paweł Makowski wraca do Kujawiaka !

Wychowanek Kujawiaka Kruszyn występujący w ostatnich dwóch sezonach w rezerwach Zawiszy Bydgoszcz popularny ‘Makoś’ wzmocni w rundzie wiosennej zespół Kujawiaka Kruszyn! Paweł jest aktualnie najlepszym strzelcem IV ligowej Zawiszy II Bydgoszcz, kluby dogadały już warunki półsezonowego wypożyczenia zawodnika, który będzie na pewno wielkim wzmocnieniem Kujawiaka w walce o awans!!!

- Bardzo się cieszę, że będę mógł znowu założyć koszulkę z herbem Kujawiaka Kruszyn i pomóc zespołowi w walce o upragniony awans do A klasy. Kruszyn to moja rodzinna miejscowość, mam tu wielu przyjaciół i znajomych, granie przed własną publicznością w tym miejscu zawsze bardzo mnie motywowało i sprawiało wiele radości. Nie mogę się już doczekać pierwszych meczów ligowych. – komentuje Paweł.