Skład na rundę wiosenną !

Dopięte zostały wszystkie sprawy związne ze składem naszego zespołu na rundę wiosenną. Do gry potwierdzeni zostali trzej nowi zawodnicy (Bednarski, Lewandowski i Śmiałek). Niepewna była sytuacja z Krzysztofem Kosińskim, który oficjalnie zostaje w Kujawiaku. Wychodzi na to, ze cała sytuacja związana z przejściem "Kosy" do Topólki to jedno wielkie nieporozumienie...

- Cieszę się, że udało się dokonać znaczących wzmocnień i że udało nam się utrzymać praktycznie cały skład z jesieni. Celem w tym sezonie jest awans, a wiosna jest zawsze trudniejsza wiec wzmocnienia były konieczne. Chcieliśmy sprowadzić zawodników robiących różnicę, w mojej ocenie to się udało. - komentuje Prezes Klubu Roman Gołębiewski.

Na niespełna cztery dni przed rozpoczęciem zmagań ligowych skład przedstawia się następująco:

Bramkarze:

Maciej Bednarski, Damian Szychulski, Roman Gołębiewski.

Obrońcy:

Konrad Marczewski, Daniel Siedlecki, Michał Kraszewski, Filip Szymański, Bartłomiej Malinowski, Rafał Śmiałek, Piotr Orzelski, Artur Kołtuński.

Pomocnicy:

Paweł Orzelski, Dawid Orzelski, Dominik Chojnacki, Konrad Błaszczyk, Martin Kaczmarek, Damian Lewandowski, Krzysztof Kosiński, Łukasz Kwiatkowski.

Napastnicy:

Łukasz Zajączkowski, Daniel Komorowski, Łukasz Ziółkowski.

Pierwszy mecz już w sobotę o godz. 16:00 w Kruszynie, rywalem będzie zespół POLONII Bytoń.

Zapraszamy kibiców !