Zwycięstwo z Wichrem Wielgie.

Za nami bardzo ciężki mecz z Wichrem Wielgie, w którym wygrywamy 4-2 (0-1). Zespół Kujawiaka odczuł w tym spotkaniu środowe pucharowe starcie z Victorią Smólnik, aż 3 zawodników nie było dysponowanych do gry ze względu na kontuzje, przez co trener Chojnacki musiał dokonać pewnych zmian w wyjściowym składzie. Pierwsza połowa wyrównana, goście grali bardzo twardo próbując oddawać strzały ze wszystkich wolnych pozycji na boisku, my graliśmy bardzo ospale, wolno i nieskutecznie. W 12 min. mogliśmy objąć prowadzenie jednak Konrad Błaszczyk nie wykorzystał jedenastki, sytuacja zemściła się w 25 min. kiedy Wicher objął prowadzenie, taki wynik utrzymał się do końca pierwszej części, spotkania po której do szatni schodziliśmy z niekorzytnym rezultatem. Początek drugiej połowy wyrównany, jednak z minuty na minutę to nasz zespół zaczynał mieć przewagę na boisku ponieważ goście musieli radzić sobie w dziesiątkę po tym jak za brzydki faul i czerwoną kartkę wyleciał z boiska jeden z ich zawodników. Wyrównanie padło w 57 min. po bramce zdobytej przez Daniela Komorowskiego, chwilę później z rzutu wolnego na 2-1 podwyższył Błaszczyk. Nasza radość z prowadzenia nie trwa jednak długo bo w 62 min. goście wyrównują po rzucie karnym (2-2). Kujawiak z minuty na minutę grał coraz bardziej nerwowo ponieważ czasu było coraz mniej, dopiero w 80 i 87 min. dwie bramki na wagę zwycięstwa i trzech punktów zdobywa wprowadzony kilka minut wcześniej na boisko z ławki Łukasz Ziółkowski! Słabszy mecz w wykonaniu naszego zespołu jednak zwycięstwo bardzo cieszy bo jak najbardziej zasłużone. W następnej 4 kolejce zmierzymy się na wyjeździe w Dobrzyniu z miejscową Wisłą. Wyjazd na mecz w sobotę o godz. 14:00 z Kruszyna. Po wczorajszym losowaniu poznaliśmy przeciwnika w II Rundzie Pucharu Polski, w środę 9 września o godz. 16:30 podejmować będziemy przed własną publicznością V ligowe LTP Lubanie. Już teraz zapraszamy wszystkich fanów!