Wysoka porażka z Wisłą...

W meczu 4 kolejki zespół Kujawiak Kruszyn uległ na wyjeździe bardzo wysoko Wiśle Dobrzyń 8-1 (3-1). Pierwsze minuty tego spotkania nie progozowały aż tak wysokiej porażki naszej drużyny, wręcz przeciwnie od 6 minuty po bramce Daniela Komorowskiego prowadziliśmy i to nasz zespół miał znaczną przewage nad gospodarzami. Wisła w pierwszej cześći jedynie szybko kontraatakowała po czym traciliśmy bramki i do przerwy przegrywaliśmy już 3-1. Druga odsłona spotkania to już kompletna klęska naszej drużyny... Graliśmy bardzo słabo, popełnialiśmy wiele błędów, po których gospodarze z minuty na minutę powiększali przewagę, nie pomogły nawet dokonane w przerwie meczu zmiany. Nasz zespół pojechał co prawda do Dobrzynia w osłabionym skadzie jednak przy tak szerokiej kadrze to nie jest żadne usprawiedliwienie, trudno więc wytłumaczyć tak wysoką porażkę, oby taki zimny prysznic obudził naszych zawodników bo w następnej kolejce czeka nas bardzo trudne spotkanie z Ziemowitem Osięciny (sobota godz. 16:00), wczęśniej natomiast bo już w środę (9 września godz. 16:30) zmierzymy się w II Rundzie Pucharu Polski - do Kruszyna przyjedzie zespół LTP Lubanie. Zapraszamy!