Wracamy na fotel lidera

W jednostronnym meczu 13 kolejki KUJAWIAK bez problemów wysoko pokonał młody, nie doświadczony jeszcze zespół Włocławskiej Akademii Piłkarskiej aż 0-11 (0-6).

Bramki zdobyli: 4x Krzysztof Kosiński, 3x Łukasz Ziółkowski, Konrad Błaszczyk (k), Chojnacki, Lewandowski, Szymański.

Skład: Szychulski, Siedlecki, Malinowski (60 min. Kraszewski), Szymański, Śmiałek (75 min. Orzelski Piotr), Orzelski Dawid (60 min. Lewandowski), Chojnacki, Kosiński, Błaszczyk (60 min. Kaczmarek), Komorowski, Ziółkowski.
Na zmiany: Bednarski, Lewandowski, Kraszewski, Orzelski Piotr, Kaczmarek, Kwiatkowski, Orzelski Paweł.

Dzięki wysokiemu zwycięstwu z WAPem (0-11) oraz porażki LUBIENIANKI z ZIEMOWIEM (2-3) nasza drużyna znowu plasuje się na szczycie tabeli! Wiadomo już jakie zespoły zagrają w "final four", będą to KUJAWIAK, LUBIENIANKA, ZIEMOWIT i POLONIA jednak walka o awans do A klasy rozegra się między trzema pierwszymi zespołami. Czekają nas zatem bardzo emocjonujące i widowiskowe spotkania. W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego zmierzymy się z TĘCZĄ Topólka, mecz rozegrany zostanie 2 maja o godz. 16:00 w Kruszynie. Już teraz serdecznie zapraszamy kibiców!!