Walka o awans dopiero się zaczyna !

KUJAWIAK Kruszyn po zwycięstwach z TĘCZĄ Topólka 2-0 i POLONIĄ Bytoń 5-0 do ostaniej kolejki był samodzielnym liderem rozgrywek z 3 punktową przewagą nad Ziemowitem i Lubienianką. W ostatniej kolejce nasz zespół niestety doznał pierwszej w tym sezonie porażki na własnym stadionie, goście z Lubienia Kujawskiego okazali się lepsi wygrywając 2-1. Pierwsza połowa tego spotkania należała zdecydowanie do naszej drużyny, która prowadziła przez większość meczu 1-0 po bramce zdobytej w 22 minucie z rzutu karnego przez Konrada Błaszczyka. Druga odsłona tego spotkania to dominacja gości, którzy z minuty na minutę grali coraz lepiej, konsekwencją tego była bramka wyrównująca zdobyta w 77 minucie przez Michała Rosiaka (również z rzutu karnego). Dzięki temu trafieniu Lubienianka złapała jeszcze bardziej wiatr w żagle, natomiast nasz chaotycznie broniący się zespół wydawał się bezradny. W 86 minucie bramkę na wagę zwycięstwa dla Lubienianki zdobył wprowadzony chwile wcześniej na boisko były zawodnik Kujawiaka Kruszyn - Mariusz Gralak. Był to chyba najsłabszy mecz naszej drużyny w tym sezonie, przeciętnia pierwsza i fatalna druga połowa poskutkowały w zasłużonym zwycięstwie gości z Lubienia Kujawskiego. Szkoda, że licznie zgromadzeni kibice na tym meczu musieli oglądać nasz bezradnie grający zespół... W tej chwili sytuacja w lidzę jest na tyle wyrównana, że wszystkie drużyny walczące o awans (Kujawiak, Ziemowit i Lubienianka) mają po tyle samo punktów (39). Do końca rozgrywek pozostały 4 kolejki, zapowiadają się wiec bardzo emocjoujące i zacięte spotkania, kto wie czy mistrza nie poznamy dopiero po ostatniej kolejce.

W sobotę o godz. 15:00 Kujawiak Kruszyn zmierzy się na wyjeździe z Ziemowitem Osięciny !!!