Transfery i pełna kadra zespołu na nowy sezon

Kadra seniorów sezon 2016/17:

Bramkarze: Damian Szychulski, Bartosz Głodkowski, Roman Gołębiewski.

Obrońcy: Daniel Siedlecki, Marcin Białkowski, Dominik Tomczak, Filip Szymański, Rafał Śmiałek, Bartłomiej Malinowski, Konrad Marczewski, Piotr Orzelski, Michał Kraszewski, Łukasz Ramza.

Pomocnicy: Łukasz Kwiatkowski, Kamil Chlebowski, Radosław Chlebowski, Konrad Błaszczyk, Martin Kaczmarek, Paweł Orzelski, Mateusz Szymański, Adrian Klacza, Dominik Chojnacki, Dawid Orzelski, Jakub Stempczyński,

Napastnicy: Daniel Komorowski, Krzysztof Kosiński, Łukasz Zajączkowski, Łukasz Ziółkowski.

Transfery:

Do klubu dołączyli:

• Krzysztof Kosiński (nasz najlepszy strzelec z sezonu 2014/15, w którym wywalczyliśmy awans wraca do Kujawiaka po sezonie spędzonym jesienią we Włocłavi i wiosną w Lubrańcu).
  • Bartosz Głodkowski (młody bramkarz wypożyczony z Włocłavi ma zastąpić między słupkami Damina Wodnickiego.
  • Łukasz Ramza (ostatni sezon bez klubu, w poprzednich występował m.in. w Orionie Popowo, GKS-ie Łokietek, a jeszcze wcześniej w naszym Kujawiaku.
  • Marcin Białkowski (ostatnio bez klubu, wychowanek Kujawiaka, później swoje umiejętności rozwijał w Łokietku Brześć Kuj.
  • Michał Kraszewski (dobrze znany w naszym klubie "Krasz"po sezonie przerwy wznowił treningi z drużyną)
  • Kamil Chlebowski (wychowanek naszego klubu po dwóch sezonach przerwy wznowił treningi z drużyną)
  • Radosław Chlebowski (wychowanek naszego klubu podobnie jak brat bliźniak po dwóch sezonach wznowił treningi z zespołem).

Z klubu odeszli:

• Damian Wodnicki (w przyszłym sezonie najprawdopodobniej zostanie nowym bramkarzem Górnika Konin).