Remis na zakończenie sezonu.

W ostatnim spotkaniu sezonu Kujawiak remisuje z Ziemowitem 3-3 (2-0). Mecz ten nie miał już znaczenia w układzie tabeli ponieważ wszystko wyjaśniło się w przedostatniej kolejce. Nasza drużyna mimo prowadzenia do przerwy 2-0 po bramkach Ziółkowskiego i Kosińskiego, nie była w stanie mimo znacznej przewagi wywalczyć na własnym terenie zwycięstwa, po zmianie stron w szeregi naszej drużyny wdarło się chyba zbyt wielkie rozluźnienie. Najskuteczniejszemu strzelcowi Ziemowita - Karolowi Pyczce wystarczyło niespełna 6 minut do wyprowadzenia swojego zespołu na prowadzenie (2-3). Kujawiak groźnie atakował do samego końca jednak dopiero w doliczonym czasie Konrad Błaszczyk strzałem z rzutu wolnego uchronił naszą drużynę przed porażką i ustalił wynik spotkania na 3-3.

Skład: Bednarski, Szymański, Malinowski, Śmiałek, Kwiatkowski, Orzelski Dawid, Chojnacki, Kosiński, Lewandowski, Błaszczyk, Ziółkowski.
Na zmiany: Gołębiewski, Orzelski Paweł, Kaczmarek, Orzelski Piotr, Pawlak, Siedlecki.