Rekrutacja do klubu młodzieżowego !

Stowarzyszenie Ludowy Zespół Sportowy "Kujawiak" zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat do udziału w projekcie pt. „Klub Młodzieżowy Włączamy Wykluczonych” dofinansowanym z Funduszy Europejskich.

W programie grantu przewidziane są m.in.:
• Zajęcia sportowe,

• Zajęcia edukacyjne,

• Zajęcia z psychologiem,

• Wycieczka na mecz sportowy,

• Zawody i konkursy sportowe,

• Wyjazd integracyjny na basen,

• Każdy uczestnik otrzyma strój oraz sprzęt sportowy.

Projekt wchodzi w życie z dniem 1 sierpnia 2020r., zakończy się natomiast 30 listopada 2020 r.

Grant jest skierowany dla mieszkańców zamieszkujących teren gminy Włocławek.

Udział w rekrutacji mogą wziąć osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym (8 osób).

Celem głównym projektu jest uzyskanie włączenia społecznego dzieci i młodzieży zagrożonej ubóstwem lub wykluczeniem społecznym poprzez wdrożenie nowoczesnych metod z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym ze szczególnym uwzględnieniem włączenia poprzez sport.

Rekrutacja w terminie 1-11 sierpnia 2020 roku - GOK w Kruszynie, ul. Szkolna, 87-853 Kruszyn.

Miejscem realizacji projektu będzie głównie boisko piłkarskie oraz budynek klubowy przy ul. Sportowej 4 w Kruszynie, do dyspozycji uczestników będzie również Gminny Ośrodek Kultury oraz hala sportowa i boisko wielofunkcyjne przy pobliskiej szkole podstawowej na ul. Szkolnej w Kruszynie.

Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać pod numerem telefonu: 607 336 776 lub drogą mailową na podany adres: kujawiakkruszyn@vp.pl

Kryteria rekrutacji:

1. Uczestnik zamieszkuje obszar LGD, Gmina Włocławek;

2. Uczestnik jest osobą zagrożoną ubóstwem lub wykluczeniem społecznym;

3. Uczestnik jest w wieku 6/7 - 18 lat;

4. Uczestnik nie bierze i nie brał udziału w żadnym innym projekcie objętym grantem w ramach projektu grantowego LGD.

Projekt Klub Młodzieżowy Włączamy Wykluczonych jest realizowany z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich w ramach wsparcia z Lokalnej Grupy Działania "Dorzecza Zgłowiączki”.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA !!!