Porażka z Piastem Bądkowo...

Pierwsza porażka w rundzie wiosennej naszej drużyny. Gospodarze prowadzenie objęli już w 1 min. spotkania po bramce zdobytej z rzutu wolnego, druga bramka padła niespełna kwadrans później a trzecia pod koniec pierwszej części spotkania. Przez całą drugą połowę nasz zespół przeważał i atakował jednak mimo kilku dobrych okazji nie byliśmy tego dnia w stanie wyciągnąć korzystnego wyniku, gospodarze skutecznie broniąc własnej bramki utrzymali wynik z pierwszej połowy i zasłużenie wygrali. W spotkaniu nie wystąpił Jakub Stempczyński, natomiast kontuzji w trakcie meczu doznał Dominik Chojnacki. Kolejny mecz nasz zespół rozegra w sobote w Kruszynie ze Skrwą Skrwilno o godz. 16:00. Zapraszamy !!!

Skład: Głodkowski, Śmiałek, Tomczak, Klacza, Szymański Filip, Błaszczyk, Kaczmarek, Orzelski Dawid, Chojnacki, Komorowski, Kwiatkowski.

Na zmiany: Białkowski, Szymański Mateusz, Orzelski Piotr, Malinowski, Ramza, Perkowski, Rogowski.