Porażka w Lubieniu

Pierwszej porażki w tym sezonie na wyjeździe w Lubieniu Kujawskim doznał Kujawiak Kruszyn, który przegrał po bardzo emocjonującym spotkaniu z miejscową Lubienianką 4-2 (2-2). Spotkanie toczyło się w bardzo agresywnej atmosferze, arbiter musiał w całym spotkaniu pokazać 13 kartek z czego aż 8 żółtych i 1 czerwoną tylko zawodnikom gospodarzy. Nasz zespół już w 38 min. przy korzystnym rezultacie (2-1), po bardzo kontrowersyjnej dezyzji głównego stracił bramkarza, który został ukarany czerwoną kartką... Brak drugiego goalkeepera na ławce rezerwowych w tym spotkaniu spowodował wymuszone zmiany i wejście na bramkę zawodnika z pola, gospodarze wyrównali przed przerwą z rzutu karnego na 2-2. Całą drugą połowę zespół Kujawiaka musiał radzić sobie w 10 na boisku z rezerwowym obrońcą między słupkami, co nie dziwi naszego zespołu sędziowie pod presją miejscowej publiczności i zawodników nie panowali jak zawsze nad przebiegiem wydarzeń na murawie... Szkoda tego spotkania bo była duża szansa na przywiezienie punktów z Lubienia, oby tylko kolejne spotkania toczyły się w sportowej atmosferze fair play. Bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli Łukasz Ziółkowski i Krzysztof Kosiński.

skład: Szychulski, Adamowski, Błaszczyk, Chojnacki, Orzelski Dawid, Komorowski, Kosiński, Ziółkowski, Siedlecki, Szymański, Marczewski.

Na zmiany: Orzelski Paweł, Orzelski Piotr, Chlebowski Radosław, Chlebowski Kamil, Kraszewski i Sokołowski.