Pierwszy sprawdzian przed nowym sezonem

W pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem KUJAWIAK Kruszyn łatwo pokonał ZGODĘ Chodecz 8-2 (4-2). Spotkanie "w końcu" rozegrano na zmodernizowanym boisku w Kruszynie. Nasz zespół po długiej przerwie wreszcie mógł zaprezentować się przed własną publicznością. W składzie naszej drużyny zaobserwoać można było trzech nowych zawodników - Patryka Tyrajskiego, który grał już w Kruszynie w sezonie 2011/12 (w ostatnich dwóch sezonach występował w Sadowniku Waganiec i Zgodzie Chodecz), drugim nowym jest doświadczony Krzysztof Kosiński (ostatnio występujący w Tęczy Topólka), ostatni to znany wszystkim w Kruszynie młody Damian Lewandowski z Lidera Włocławek (zawodnik na zdjęciu). Wszyscy trzej zawodnicy zaprezentowali się w tym meczu z bardzo dobrej strony, wszystko więc wskazuje na to, iż wzmocnią oni szeregi naszego zespołu w zbliżającym się sezonie. Zarząd klubu nie wyklucza kolejnych wzmocnień jednak szczegółów na tą chwile nie zdradza. Bramki w meczu zdobyli: po dwie Krysztof Kosiński i Łukasz Ziółkowski oraz po jednej: Łukasz Kwiatkowski, Patryk Tyrajski, Konrad Błaszczyk, Dominik Chojnacki.

Skład: Gołębiewski, Marczewski, Kraszewski, Malinowski, Orzelski Piotr, Błaszczyk, Lewandowski, Orzelski Dawid, Kwiatkowski, Kosiński, Tyrajski.
Na zmiany: Ziółkowski, Chojnacki, Orzelski Paweł, Szymański, Chlebowski Radosław, Chlebowski Kamil, Siedlecki, Zajączkowski.