Mamy lidera ! Udany rewanż na Lubieniance

W meczu na szczycie 9 kolejki sezonu Kujawiak udanie zrewanżował się Lubieniance za sierpniową porażkę w Lubieniu wygrywając wysoko 7-2 (2-1). Spotkanie dwóch najlepszych zespołów w tym sezonie od pierwszych minut jak też mogliśmy się spodziewać było bardzo zacięte i wyrównane. Pierwsza bramka padła w 21 min. po strzale Łukasza Ziółkowskiego, w 27 min. nieprzepisowo piłkę ręką w polu karnym zatrzymał Konrad Marczewski po czym arbiter podyktował jedenastkę i goście szybko wyrównali (1-1). Tuż przed przerwą po raz drugi piłka ląduje w siatce gości po strzale Łukasza Ziółkowskiego i do szatni po pierwszych 45 min. schodzimy prowadząc 2-1. Po zmianie stron bardzo szybko, bo już w 47 min. podwyższamy na 3-1, a zdobywcą trzeciej bramki był nie kto inny niż świetnie dysponowany w tym meczu 'Ziółek' (hat-rick hero). Po tej bramce goście zaczęli minimalnie przeważać na boisku do momentu gdy w 69 i chwilę później 73 min. przymoniał o sobie Krzysztof Kosiński, po jego dwóch trafieniach prowadziliśmy już 5-1 i każdy wiedział, że nic nie będzie w stanie odebrać nam w tym meczu zwycięstwa. Do końca spotkania nasz zespół przeważał i stwarzał groźne sytuacje pod bramką gości, w 77 min. po jednej z szybkich kontr goście zdobywają drugą kontaktową bramkę (5-2), szybko jednak odpowiada 'Kosa', który w 80 min. idąc śladami 'Ziółka' zdobywa swojego hat-ricka i prowadzimy już 6-2. Ostatnie trafienie w 85 min. dołożył wprowadzony w drugiej połowie Daniel Komorowski ustalając wynik spotkania na 7-2. Dzięki temu zwycięstwu odbieramy Lubieniance fotel lidera. W najbliższą niedziele o godz. 14:00 rozegramy ostatni mecz w tym roku, w Kruszynie zmierzymy się z Wiślaninem Bobrowniki.

Skład: Szychulski, Marczewski, Malinowski, Szymański, Siedlecki, Kaczmarek, Błaszczyk, Chojnacki, Orzelski D, Kosiński, Ziółkowski.
Na zmiany: Kwiatkowski, Komorowski, Orzelski Piotr, Orzelski Paweł, Gołębiewski, Kraszewski.

W ostatnim meczu w rundzie jesiennej trampkarze pokonali na wyjeździe Zgodę Chodecz 2-4 (1-1) i z kompletem zwycięstw kończą tegoroczne rozgrywki na szczycie tabeli. Gratulujemy !!!