Kujawiak ustrzelał tuzin bramek.

W meczu 7 kolejki Kujawiak Kruszyn przed własną publicznością podejmował MGKS Lubraniec. Mecz jednostronny zdecydowanie pod dyktando Kujawiaka, jednak nikt chyba nie spodziewał się aż 12 bramek i to wszystkich zdobytych przez nasz zespół. Zwycięstwo bardzo podbudowało morale naszego zespołu, po trzech porażkach z rzędu podnosimy się z kolan i to jeszcze w jakim stylu!

Bramki: 3x Ziółkowski, 2x Komorowski, 2x Stempczyński, Orzelski Dawid, Szymański, Lewandowski, Chojnacki, Orzelski Piotr.

Skład: Bednarski, Szymański, Śmiałek, Kwiatkowski, Tomczak, Chojnacki, Orzelski Dawid, Stempczyński, Orzelski Paweł, Lewandowski, Komorowski.
Na zmiany: Ziółkowski, Siedlecki, Orzelski Piotr, Gołębiewski, Zajączkowski, Kaczmarek.