Hat-trick Ziółka i 3 punkty w Choceniu.

W 9 kolejce Włocławskiej A-klasy Kujawiak Kruszyn łatwo poradził sobie na trudnym terenie z zespołem Unii Choceń. Co prawda do przerwy był remis 1-1 ale to nasz zespół praktycznie przez 90 minut dyktował warunki tego starcia. Dzięki trzem bramką trafionym przez Łukasza Ziółkowskiego zwyciężyliśmy 3-1 i z Chocenia przywozimy bardzo cenne trzy punkty. Dzięki temu zwycięstwo nasz zespół przybliżył się do czołówki, do pierwszego zespołu w tabeli tracimy zaledwie cztery oczka. W Choceniu głośno dopingowała nas liczna grupa kibiców z Kruszyna, która takimi przyśpiewkami jak "Gramy u siebie..", "Gdzie masz kibica? Ej Choceń gdzie masz kibica...?" jeszcze bardziej motywowała naszą ekipę do zwycięstwa w tym spotkaniu :)

Skład: Bednarski, Kwiatkowski, Śmiałek, Szymański, Siedlecki, Orzelski Dawid, Chojnacki, Stempczyński, Lewandowski, Komorowski, Ziółkowski.
Na zmiany: Orzelski Paweł, Orzelski Piotr, Zajączkowski, Szychulski.