CZAS NA DERBY !!!

W drugiej kolejce rozgrywek nowego sezonu nasza drużyna zmierzy się przed własną publicznością z Victorią Smólnik.

Derby Gminy Włocławek od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kibiców obu drużyn, tak będzie również w najbliższą sobotę tym bardziej, że oba zespoły odniosły zwycięstwa w pierwszej kolejce co może świadczyć o bardzo dobrej dyspozycji na początku rozgrywek.

"Cieżko wytypować faworyta tego spotkania ze względu na to, że są to derby gminy które rządzą się swoimi prawami, kibice na pewno pamiętają mecz ze zeszłego sezonu w Kruszynie, w którym Smólnik rzutem na taśmę doprowadził do remisu 3-3 lub mecz z przed kilku lat, w którym Kruszyn przegrywał już 1-4 jednak dzięki świetnej grze do ostaninich sekund zwyciężył 5-4. Na podobne i pełne emocji spotkanie liczymy w sobotę!"

W trakcie meczu Wójt Gminy Włocławek - Pani Magdalena Korpolak Komorowska zaprasza kibiców zgromadzonych na meczu na pyszną wojskową grochówkę !!!

Emocji na pewno nie będzie brakowało !!!

Zapraszamy na stadion w Kruszynie w sobotę 24 sierpnia o godz. 17:30 !!!