Ciężki mecz za nami, jeszcze cięższy przed nami...

W meczu 8 kolejki sezonu Kujawiak Kruszyn pokonał na wyjeździe po bardzo wyrównanym spotkaniu Orion Popowo 2-3 (2-2). Nasza drużyna miała znaczną przewage na boisku i przez 90 minut stwarzyła dużo więcej klarownych sytuacji do zdobycia bramki niż gospodarze, jednak to oni szczęśliwie zdobyli pierwszą i drugą bramkę przez co nasz zespół musiał gonić wynik. W drugiej połowie zespół z Popowa znacznie opadł z sił i za wszelką cenę usiłował bronić remisowego wyniku, nasza drużyna mimo szturmu na bramkę dobrze broniących się godpodarzy gola na wagę zwycięstwa zdobyła dopiero w 85 min. kiedy to zamieszanie w polu karnym wykorzystał Martin Kaczmarek, który umieścił piłkę w siatce. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Łukasz Ziółkowski a drugą Krzysztof Kosiński.

Skład: Szychulski, Kwiatkowski, Szymański, Marczewski, Siedlecki, Błaszczyk, Kaczmarek, Chojnacki, Kosiński, Komorowski, Ziółkowski.
Na zmiany: Orzelski Paweł, Orzelski Piotr, Adamowski

Było to bardzo ważne zwycięstwo dla naszego zespołu ponieważ w następnej kolejce czeka nas bardzo trudne spotkanie z liderem tabeli - Lubienianką Lubień Kujawski, której zespół Kujawiaka będzie chciał się zrewanżować za sierpniową porażkę w Lubieniu 4-2. Mecz ten odbędzie się w sobotę o godz. 16:00 w Kruszynie. Zapraszamy !!!

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotował zespół trampkarzy Kujawiaka Kruszyn, który rozgromił w sobotę Orlęta Aleksandrów Kujawski 9-2 (3-0). Nasi młodzi piłkarze w tym sezonie są nadal niepokonani i z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie. W niedziele rozegrają na wyjeździe w Chodczu ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej.