Autor:

Adalos

Utworzono:

24.09.2016

Skrwa Skrwilno - Tęcza Topólka 3:4 (3:1) 90 min. KONIEC. Mamy to! Niesamowita historia! 89 min. Wchodzi na boisko Piernik. Schodzi Buczkowski. 86 min. Gol Gol Gol! Bartczaaaaaak! Jak on to zrobił. Młody pomocnik Tęczy wpakował piłkę do bramki gospodarzy. Prowadzimy 4:3!!! 79 min. Tradycja podtrzymana. Czerwona kartka w meczu Tęczy. Ukarany gracz gospodarzy! 77 min. Gooooool! Nie kto inny jak Piotr Bartczak zdobywa bramkę i doprowadza do remisu! 72 min. Gospodarze groźnie zaatakowali. Szczęście teraz po stronie "Kolorowych". 60 min. Gra nie co się uspokoiła. Nie pomaga też pogoda. Strasznie gorąco w Skrwilnie. 50 min. Goool. Piękna akcja Tęczy i gol Roberta Wesołowskiego. 49 min. Topólczanie w natarciu! Chyba powiedzięli sobie kilka męskich słów w szatni. 46 min. Zaczynamy drugą połowę. 45 min. Przerwa! 32 min. Niestety! Szybka odpowiedź gospodarzy... i 3:1. 30 min. Safandowski trafia z rzutu wolnego i jest 2:1. 26 min. Jest 2:0 dla Skrwy 20 min. Kontuzja Rumińskiego. Ten jednak zostaje na boisku i gra dalej! 17 min. Faryńskiemu odnowiła się kontuzja z poprzedniego spotkania... 14 min. Duuuuża przewaga gospodarzy 10 min. 1:0 dla gospodarzy. 6 min. Kontuzja Ireneusza Faryńskiego. W jego miejsce Sylwester Szelągowski. 14:07 - 1 min. Zaczynamy! (http://gkstecza.futbolowo.pl)